یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ ۱ اکتبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیر روابط عمومی و رسانه جشن مهر سینمای ایران معرفی شد. این جشن قرار است از 26 شهریور لغایت 13 مهر ماه سالجاری در استان‌های مختلف کشور برگزار شود.
مدیر روابط عمومی و رسانه جشن مهر سینمای ایران معرفی شد. این جشن قرار است از 26 شهریور لغایت 13 مهر ماه سالجاری در استان‌های مختلف کشور برگزار شود.

هنرمندنیوز: به گزارش روابط عمومی دومین جشن مهر سینمای ایران، قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی و رئیس ستاد مرکزی جشن مهر سینمای ایران طی حکمی مرضیه فرزعلیان را به سمت مدیر روابط عمومی این رویداد ملی منصوب کرد.

متن حکم مدیر روابط عمومی جشن مهر سینمای ایران به این شرح است:
سرکار خانم مرضیه فرزعلیان
با سلام و احترام
نظر به مراتب شایستگی و تجارب ارزشمند سرکار عالی، به موجب این حکم به سمت مدیر کمیته روابط عمومی و رسانه جشن مهر سینمای ایران منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و تعامل و ارتباط موثر با اصحاب رسانه در انعکاس و پوشش خبری شایسته این رویداد موفق باشید.

گفتنی است مرضیه فرزعلیان کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و از خبرنگاران و فعالان با سابقه حوزه رسانه و روابط عمومی جشنواره‌های سینمایی است و در تازه‌ترین تجربه خود مدیریت روابط‌عمومی نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم حوا را برعهده داشته است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..