پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اهدای جوایز نفیس به برگزیدگان

شرکت ساختمانی بانک ملت، مسابقه طراحی نورپردازی نمای مجتمع اداری تجاری «مادر» را با اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر پس از داوری آثار ارسالی برگزار می کند.
شرکت ساختمانی بانک ملت، مسابقه طراحی نورپردازی نمای مجتمع اداری تجاری «مادر» را با اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر پس از داوری آثار ارسالی برگزار می کند.
به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت؛ شرکت ساختمانی بانک ملت، مسابقه طراحی نورپردازی نمای مجتمع اداری تجاری «مادر» را با اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر پس از داوری آثار ارسالی برگزار می کند.

جوایز مسابقه اهدای سه سکه بهار آزادی به نفر اول،اهدای دو سکه بهار آزادی به نفر دوم و یک سکه بهار آزادی به نفر سوم می باشد.

و هیأت داوران این مسابقه عبارتند از: مهندس شیخ زین الدین (مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور باوند) ، مهندس شهریار یقینی (شرکت مشاورین ارگ بم) و کمیته فنی شرکت ساختمانی بانک ملت

لازم به ذکر است که شرکت در این مسابقه برای کلیه فعالین و دانشجویان در زمینه طراحی، معماری،گرافیک و… آزاد است و دعوتنامه، مدارک مسابقه و نقشه های کلی معماری پروژه در سایت بارگذاری شده و برای عموم قابل دسترسی است ومتقاضیان می توانند آثار خود را تا پایان وقت اداری در تاریخ ۹۷/۱۰/۲۲ به نشانی شرکت، ارسال کنند.

برای دریافت اسناد مسابقه به سایت www.mellatcc.ir مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..