یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سید سعیدمیرمحمد صادق طی حکمی از سوی نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل موسسه خانه کتاب به عنوان «معاون فرهنگی» این موسسه منصوب شد.
سید سعیدمیرمحمد صادق طی حکمی از سوی نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل موسسه خانه کتاب به عنوان «معاون فرهنگی» این موسسه منصوب شد.

به گزارش هنرمند به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، در متن حکم سیدسعید میرمحمدصادق آمده است: «نظر به سوابق و تجارب گرانسنگ جنابعالی به موجب این حکم به عنوان معاون فرهنگی منصوب می‌شوید. امیدوارم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در حوزه کتاب و جشنواره‌های فرهنگی که با موضوع کتاب برگزار می‌گردند و استفاده از خرد جمعی و بهره گیری از تجربه و تخصص کارشناسان داخلی که به مثابه سرمایه اجتماعی موسسه در طول ربع قرن اندوخته شده است در راستای تحقق برنامه‌های تدوین شده از سوی هیات امناء، هیات مدیره و اسناد بالا دستی، موفق و موید باشید.

بدیهی است اجرای مشارکتی جشنواره‌ها و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و انجمن‌های تخصصی و تشکل‌های صنفی حوزه نشر و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت جامع علمی کشور برای ارتقاء آن حوزه از اولویت‌های اینجانب در موسسه خانه کتاب است.»

سیدسعید میرمحمد صادق متولد ۱۳۴۸، دانش آموخته دکتری تاریخ ایران دوره اسلامی است و مدیریت طرح و برنامه شبکه جهانی جام جم، سردبیری مجله آیینه میراث، دبیری آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی، دبیری ۱۰ دوره جشنواره کتاب و رسانه ملی، مدیریت روابط عمومی همایش هشتصدمین سال ولادت مولانا و جشنواره شعر فجر، مدیریت مرکز پژوهش و معاون پژوهشی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، مدیریت روابط عمومی نخستین همایش بین المللی شاعران ایران و جهان، مدیریت روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (دوره ۲۱ تا ۲۳) و نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، دبیری اجرایی همایش امام علی (ع)، میراث و همایش علمی فلسفی خواجه نصیرالدین طوسی، مدیریت روابط عمومی دومین و چهارمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، مشاور علمی و فرهنگی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس و دبیری اجرایی دومین جشنواره خاطره نویسی کتابداران را در کارنامه خود دارد.

وی صاحب آثاری همچون بدایع الاخبار، ظفرنامه، بازگشتگان (مروری به قیام توابین) به روایت تاریخ طبری، تاریخ جهان آرای عباسی، مراسلات تهران (اسناد و نامه های شخصی و دولتی میرزا حسین خان مبصرالسلطنه) و سرگذشت شاه سلطان محمد خدابنده(بازنویسی و تلخیص کتاب نقاوه الاثر) است. او همچنین برنده جایزه هفتمین جشنواره کتاب فصل و نهمین دوره آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی برای تصحیح کتاب «ظفرنامه شرف‌الدین علی  یزدی» شده است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..