چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پس از ماه‌ها تاخیر

سرانجام نمایندگان تشکل‌های نشر برای حضور در شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب معرفی شدند، اما هنوز خبری از برپایی جلسه این شورا نیست!
سرانجام نمایندگان تشکل‌های نشر برای حضور در شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب معرفی شدند، اما هنوز خبری از برپایی جلسه این شورا نیست!

هنرمندنیوز: ۲۵ شهریور ماه طبق اعلام معاونت فرهنگی وزارت ارشاد آخرین فرصت معرفی افراد برای حضور در شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب بود اما به تازگی این نمایندگان به ارشاد معرفی شده‌اند.

بر اساس این گزارش، «میثم نیلی» نماینده مجمع ناشران انقلاب اسلامی، «یحیی دهقانی» نماینده اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، «مهدی اسماعیلی‌راد» از سوی اتحادیه شرکت های تعاونی ناشران ایران معرفی شده‌‌اند اما هنوز جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی کتاب سی و دوم برگزار نشده است.

با توجه به در پیش بودن انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان باید دید نماینده معرفی شده اتحادیه تغییر خواهد کرد یا دهقانی این مسئولیت را عهده‌دار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سی و دومین دوره خود را در بهار ۹۸ تجربه خواهد کرد.البته زمان دقیق برپایی این رویداد بواسطه ماه مبارک رمضان هنوز اعلام نشده است.

زمان برپایی این نمایشگاه پس از تشکیل نخستین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب سی و دوم اعلام می شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..