شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اسامی نامزدهای دریافت جایزه از دوازدهمین دوره این رویداد و نتایج ۲ روز پایانی برترین فیلم از نگاه تماشاگران اعلام نخواهد شد.
اسامی نامزدهای دریافت جایزه از دوازدهمین دوره این رویداد و نتایج ۲ روز پایانی برترین فیلم از نگاه تماشاگران اعلام نخواهد شد.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی جشنواره، شهنام صفاجو مدیر روابط عمومی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در مراسم اختتامیه جشنواره که کارگردانی آن برعهده مجید توکلی است، برنامه‌ای پیش‌بینی شده که اجرای آن مستلزم معرفی نشدن نامزدهای دریافت جایزه تا پیش از این برنامه است.

مدیر روابط عمومی جشنواره خاطرنشان کرد: این مراسم از ساعت ۱۸ عصر یکشنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: طبق اعلام و درخواست نمایندگان خانه سینما و انجمن صنفی تهیه‌کنندگان سینمای مستند که جایزه ویژه تماشاگران جشنواره «سینماحقیقت» را مدیریت می‌کنند، نتایج آرای مردمی ۲ روز پایانی این نظرسنجی اعلام نمی شود و فیلم منتخب تماشاگران، در آیین اختتامیه سینماحقیقت معرفی خواهد شد.

صفاجو در پایان گفت: جوایز جشنواره در پنج بخش مسابقه ملی، جایزه شهید آوینی، مسابقه مستندهای معدن و صنایع معدنی ایران، مسابقه بین‌الملل و جایزه تماشاگران، به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..