جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۱ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به بهانه روز جهانی ناشنوایان رونمایی شد؛

پنج انیمیشن با نسخه ویژه ناشنوایان، روز شنبه ۸ مهر (روز جهانی ناشنوایان) از پلتفرم فیلیمو کودک پخش می‌شود.
پنج انیمیشن با نسخه ویژه ناشنوایان، روز شنبه ۸ مهر (روز جهانی ناشنوایان) از پلتفرم فیلیمو کودک پخش می‌شود.

هنرمندنیوز: در راستای ارج نهادن به همه مخاطبان، پنج انیمیشن«برادران سوپر ماریو»، «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی»، «مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی»، «بنیادین» و «زندگی جدید امپراطور» با استفاده از رابط ناشنوایان به زبان اشاره مناسب‌سازی شده و از ۸ مهر ۱۴۰۲ از فیلیمو کودک قابل تماشاست.

«انیمیشن برادران سوپر ماریو»، محصول ۲۰۲۳ است که بر اساس فرنچایز بازی‌های ویدئویی ماریو ساخته شده و محصول کمپانی ایلومینیشن و یونیورسال پیکچرز است.
«انیمشین مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی»، محصول ۲۰۲۳ است که شخصیت مایلز مورالز / مرد عنکبوتی در آن حضور دارد. این فیلم توسط کلمبیا پیکچرز و سونی پیکچرز انیمیشن با مشارکت مارول انترتینمنت تهیه شده‌است.
انیمیشن«مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی»، محصول ۲۰۱۸ است که توسط کلمبیا پیکچرز و سونی پیکچرز برای همکاری با مارول تهیه شده و توسط سونی پیکچرز توزیع شده‌است.
انیمیشن «بنیادین»، محصول ۲۰۲۳ در آمریکا است که توسط والت دیزنی پیکچرز و استودیوی انیمیشن پیکسار تولید و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع شده‌است.
انیمیشن «زندگی جدید امپراطور»، محصول ۲۰۰۰ از والت دیزنی است که توانست در رقابت‌های اسکار سال ۲۰۰۱، برنده جایزه اسکار بهترین موسیقی متن شد. این انیمیشن با دوبله مجدد و صداپیشگی محمدرضا علیمردانی، آرزو آفری و اشکان صادقی از فیلیمو منتشر شده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..