پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با دوبله اختصاصی و رایگان در «تماشاخونه»؛

مستند «هیگویتا: راه عقرب» Higuita: El camino del Escorpión به نویسندگی و کارگردانی لوئیس آرا با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.
مستند «هیگویتا: راه عقرب» Higuita: El camino del Escorpión به نویسندگی و کارگردانی لوئیس آرا با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

هنرمندنیوز: به گزارش روابط عمومی؛ پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها مستند ورزشی «هیگویتا: راه عقرب» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

این مستند به نویسندگی و کارگردانی لوئیس آرا که کمپانی نتفلیکس تولید آن‌را برعهده داشته محصول ۲۰۲۳ کلمبیا و روایت داستان خوزه رنه هیگویتا زاپاتا با نام مستعار «دیوانه» دروازه‌بان کلمبیایی که به دلیل حرکت نمادین «ضربه‌عقرب» شناخته می‌شود. تکنیکی که در آن به جلو شیرجه می‌زند و با هر دو پا توپ را می‌زند تا آن را بالای سرش منحرف کند.

در مستند «هیگویتا: مسیر عقرب» زندگی این دروازه بان از آغاز تا اسطوره فوتبال شدن و از دوران حرفه‌ای نمادین او تا جنجال‌های شخصی‌اش که به هویت «عقرب» تبدیل می‌شود و در نهایت ظهور این ستاره را دنبال می‌کند.

در این مستند رنه هیگویتا، خورخه کامپوس، فرانسیسکو ماتورانا، لوئیس کارلوس پریا و کارلوس والدراما حضور دارند.

مستند سریالی «هیگویتا: راه عقرب» که امتیاز ۶.۷ را در سایت IMDb به دست آورده بامدت زمان یک ساعت و ۳۹ دقیقه به صورت رایگان و دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..