چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

حمید قبادی با حضور در دانشگاه فاطمیه هرمزگان با اعضاء انجمن طراحی پارچه و لباس استان دیدار و ضمن شنیدن مطالب رئیس و اعضاء جلسه، نکاتی را بیان کرد.
حمید قبادی با حضور در دانشگاه فاطمیه هرمزگان با اعضاء انجمن طراحی پارچه و لباس استان دیدار و ضمن شنیدن مطالب رئیس و اعضاء جلسه، نکاتی را بیان کرد.

هنرمندنیوز: حمید قبادی با حضور در دانشگاه فاطمیه هرمزگان با اعضاء انجمن طراحی پارچه و لباس استان دیدار و ضمن شنیدن مطالب رئیس و اعضاء جلسه، نکاتی را بیان کرد.

قبادی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های دیرین آریانا رئیس دانشگاه فاطمیه بندرعباس و رئیس انجمن طراحان استان هرمزگان به اهمیت و جایگاه تشکل­های غیر دولتی پرداخته و اعلام کرد: انجمن­های تخصصی یکی از بازوان قدرتمند تحقق اهداف مد و لباس ایرانی اسلامی در کشور هستند.

مشاور معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: بر اساس برنامه‌­ریزی­‌های انجام شده و در صورت ایجاد ساختار نهایی انجمن­ها در قالب اساسنامه­های متشکل و جامع بسیاری از ماموریت­های اجرایی حوزه مد و لباس با هماهنگی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان­ها به آنها واگذار می‌­شود.

قبادی با اشاره به نمونه موفق انجمن طراحان استان هرمزگان از مسئولان استانی به ویژه حوزه کارشناسی مد و لباس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خواست تا از این ظرفیت بیش از گذشته استفاده شود.

در این جلسه آریانا رئیس انجمن طراحان از همکاری خوب حوزه کارشناسی مد و لباس فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی و آمادگی این انجمن را برای ایفای ماموریت مختلف مطابق اساسنامه اعلام کرد.

انجمن طراحان استان هرمزگان تاکنون دو عنوان کتاب تخصصی و دو عنوان کتاب مجموعه آثار طراحی شده را منتشر کرده است و به زودی وارد دهمین سال فعالیت خود می‌­شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..