یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ ۱ اکتبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

از 18 الی 23 خردادماه 1402 همزمان با روز جهانی اقیانوس ها برگزار می‌شود؛

با حضور ۳۰ هنرمند منتخب از سراسر ایران با گرایشهای مختلف، «پانتالاسا همزمان با روز جهانی اقیانوس ها» جلوه گاهی از تازه ترین شیوه ها و تجربه ها در نقاشی امروز می‌شود.
با حضور ۳۰ هنرمند منتخب از سراسر ایران با گرایشهای مختلف، «پانتالاسا همزمان با روز جهانی اقیانوس ها» جلوه گاهی از تازه ترین شیوه ها و تجربه ها در نقاشی امروز می‌شود.

هنرمندنیوز: با حضور ۳۰ هنرمند منتخب از سراسر ایران با گرایشهای مختلف، «پانتالاسا همزمان با روز جهانی اقیانوس ها» جلوه گاهی از تازه ترین شیوه ها و تجربه ها در نقاشی امروز می شود.

این نمایشگاه گروهی که ساعت ۱۶ عصر روز ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ به صورت مجازی درپیج اینستاگرام گالری وسمه  گشایش می یابد جدیدترین ارائه از «گروه هنر معاصر» به سرپرستی «اعظم باغبان ومشاور هنری احسان الیاسی» است که تاکنون برگزاری نمایشگاههای متعدد داخلی و بین المللی و چاپ چندین جلد کتاب هنری را در کارنامه خود دارد.

«پانتالاسا» مجموعه ای شامل حدود ۳۰ اثر در قالب نقاشی با موضوع اقیانوس و در انواع گرایشها و شیوه ها از رئال تا آبستره و سوررئال و هنر مفهومی و... از ۳۰ هنرمند برگزیده بوده که از میان بیش از ۵۰ اثر، انتخاب و به نمایشگاه راه یافته است.

حضور شماری از استادان و چهره های برجسته و صاحب نام هنری در کنار نسل جوان از ویژگیهای این نمایشگاه محسوب می شود که از آن جمله می توان به  صابر چایچی، احسان الیاسی، نرجس خلیلی، صمد کاظمیان ، نرگس غنجور قصرالدشتی، کتایون نمازی، بیژن شفیقی شهری، فرهاد آغاجاری وسعید رضاخان اشاره کرد.

در گزینش این آثار که توسط هیاتی از داوران مجرب هنری صورت گرفته کوشش شده تا معیارهای زیبایی شناسانه و ضوابط کیفی در شکلی حرفه ای اعمال گردیده و آثار ارائه شده در کلیت خود، نماینده جدیدترین رویکردها و شیوه ها و نوآوریهای نقاشی نوین و تجربه گرای ایران در تنوعی از سبک ها و گرایشهای هنری باشند.

علاقمندان می توانند جهت بازدید از این آثار تا تاریخ ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۲ به نشانی پیج اینستاگرام vasmeh.art.gallery@ گالری وسمه مراجعه نمایند.

artgroupmoaser@

vasmeh.art.gallery@

 

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..