پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۸ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیر گالری «پنج‌پنج» خبر داد:

مدیر نگارخانۀ «پنج‌پنج» از برگزاری نمایشگاه نقاشي كودكان خلاق كشور با عنوان «رُسته» در این نگارخانه خبر داد.
مدیر نگارخانۀ «پنج‌پنج» از برگزاری نمایشگاه نقاشي كودكان خلاق كشور با عنوان «رُسته» در این نگارخانه خبر داد.

گل‌آذین مقدم، مدیر نگارخانۀ «پنج پنج» با اشاره به برگزاری نمایشگاه نقاشی «رُسته» در این نگارخانه گفت: این نمایشگاه به همت و پیگیری سرکار خانم نسیم عظیمی در مقام «برگزار کننده» برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به این که این نمایشگاه، در دو روز میزبان علاقه‌مندان خواهد بود، باهمراهی اموزشگاه نقاشان خلاق افزود: در این نمایشگاه آثار نقاشی های افتخار آفرینان خلاق کشور، ابوالفضل روغنی، روشان خداجویوسفی، کیاوش میرابیان، الیسا سلطانی، تهمینه احمدی، هدیه احمدی، درسا علامه زاده و آدریانا نیک‌خواه در معرض دید عمموم علاقه‌مندان هنر دوست تهران قرار خواهد گرفت.
مدیر گالری «پنج پنج» ادامه داد: این نمایشگاه به مدت دو روز در روزهای پنج شنبه و جمعه ۸ و ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در اولین بهار قرن را در شعبۀ یک نگارخانۀ «پنج‌پنج» به نشانی «تهران، خیابان پاسداران، خیابان نگارستان هفتم» از ساعت ۱۷ تا ۱۹ میزبان علاقه‌مندان به هنر خواهد بود.

نمایشگاه نقاشی کودک رسته
مقدم در پایان با اشاره به این که اطلاعات لازم در خصوص این نمایشگاه از طریف رسانه و در فضای مجازی به اطلاع علاقه‌مندان به هنر خواهد رسید، اظهار داشت: علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد فرهنگی و هنری، می‌تواند به صفحۀ گالری به نشانی Five.five.gallery در شبکه اجتماعی اینستاگرام مراجعه نموده و یا با شماره واتساپ ۰۹۱۲۳۸۳۰۳۶۷ تماس حاصل نمایند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..